Forum sojuszu ENERGETIC BASTION

Sojusz EB


#1 2006-07-10 15:20:14

Hawk

Doradca

1601880
Skąd: Whitegard
Zarejestrowany: 2006-06-24
Posty: 91
Punktów :   

Musialem to napisac :)

Czesto prosza mnie sojusznicy o skanowanie planet bo oni sa za slabi.... dziwi mnie to ale oczywiscie sluze pomoca. jesli ktos nie wiem to moze nieco ulatwie.
po pierwsze jesli najedzie sie w widoku galaktyki na nazwe sojuszu lub nazwe usera to wyswietla sie TOP gracza i top sojuszu. Wiec rozwijajac moja mysl przypominam, nie skanujcie ludzi z top 1500 jesli sami nie jestescie w takiej pozycjii.jestescie z gory skazani na kleske.nawet jesli ten ktos jest (i) to jesli wroci przez przypadek wczesniej to zemsta murowana jak nie jego to sojuszu .nawet jesli skanowanie wykazalo 0 floty i 0 obrony i szansa na zniszczenie badz przejecie sond jest 0 % to nie znaczy ze ten ktos jest bez szans z wami. to flota gwarantuje obrone przed sondami,zreszta ja sam tak robie ze jak widze ze leca na moja planete sondy to wysylam flote i zostawiam surowce na podpuszczenie kogos, czekam az ktos na mnie wysle flote obliczam czas i zawracam flote zeby powrocila tak na5-10 sekund przed atakiem i BUM zaskoczenie
po drugie jesli przy nazwie usera pomimo (i) wyswietlany jest znak * to znaczy ze ten ktos jest bo jesli sie wraca po tygodniu czy dluzszej nieobecnosci to to ze ktos wrocil serwer uaktualni dopiero w  godzinach (0.00, 8.00, 16.00) wiec pomysl zanim skanujesz.
no i najwazniejsze. obrona to marnotrawienie surowcow , lepiej inwestowac w OW lub inne okrety ktore zawsze mozna wyslac przed atakiem i beda ocalone z zapakowanymi na nie surowcami, tak dla jasnosci nawet 1000 wyrzutni rakiet nie oprze sie biednym 20 OW.budowanie obrony ma sens jedynie w polaczeniu z silna (powyzej 500 OW)

a tak ogolnie to powinniscie wiedziec ze jesli jest w top 1000 to znaczyc moze jedno, JEST SILNY i ma wielka flote.
nie ryzykujcie !!! lepiej farmic czesciej a mniej niz raz konkretnie a pozniej stracic cala flote.

ufff.... ale monolog mysle ze ci ktorzy nie wiedza po przeczytaniu sie dowiedza. post ten napisalem dla mniej zaawansowanych graczy i przypominam ze sojusz jest grupa ktora sluzy pomoca i wiedza zdobyta do tej pory. nie krepujcie sie prosic o pomoc, po to sa lepsi gracze zeby pomagac, wy kiedys tez bedziecie lepsi i sami bedziecie swoja wiedze przekazywac innym slabszym sojusznikom. ja tak od siebie napisze ze jestem do dyspozycji najczesciej od 9.00 do 23.59 , czasami mnie nie ma ale kompa mam wlaczonego 14 godzin na dobe pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://pielgrzymka-strazacka.pl sprzątanie bydgoszcz kawały